Opravy a servis hlavicka
podpora objednat
repairsevidence.com

Servis a podpora

Autor programu: Robert Šmíd

IČO: 01142755

Uhrazením licence má uživatel nárok na základní uživatelskou podporu po dobu 12 měsíců od zakoupení programu. Tou se rozumí konzultace řešené výhradně emailem s odpovědí zpravidla do 2 pracovních dnů na emailu: info@opravyaservis.cz. Doručení odpovědi ani to, že uživatel odpovědi plně porozumí nemůže být garantováno. Do podpory v žádném případě není zahrnut vývoj nových funkcí programu. Ty jsou možné na základě individuelní dohody na zakázku za poplatek, dle náročnosti. Nárok na podporu uživatel ztrácí neuhrazením faktury za licenci nebo odvedenou zakázkovou práci.

Instalace či konfigurace u zákazníka je placenou službou, stejně jako pomoc či instalace přes vzdálené připojení. Expresní zásah nebo zakázkové úpravy jsou otázkou individuelní dohody. Cena prací se řídí ceníkem regionálního partnera, který službu provádí.

 

vzdálená pomoc

Placená podpora v regionech

Region střední Morava (Olomouc, Přerov, Prostějov, Litovel, Moravská Třebová)

Robert Šmíd, tel. 733531372 (v pracovní dny 8-16, mimo pátky, jinak dle dohody), nabízím servis IT (software, hardware, sítě, vzdálenou podporu), programování aplikací včetně databázových (MS SQL server). Ceny prací: 600kč/hod.

Region Praha

JTcomputer Praha - firma nabízí kompletní počítačový servis v Praze a okolí. Nabídka služeb, ceník a kontakty na www.jtcomputer.cz