Opravy a servis hlavicka
podpora objednat
repairsevidence.com

Požadavky na provozování programu

Program je určen pro PC se systémy Windows, od verze 7 výše. PC musí splňovat alespoň minimální požadavky: PC dual core /2GB RAM. Doporučená konfigurace PC Core i3 a rychlejší, 4GB RAM a více, SSD disk, Windows 7/8/10/11, pro provozování SQL serveru potom systém Windows server 2012/2016/2019, nebo Linux server (Ubuntu 16/18/20).

Verze 3 a výše vyžaduje na pc nebo v síti dostupný Microsoft SQL server, postačuje bezplatná edice express, doporučená verze 2017 nebo 2019. Varianta s lokální databází nepotřebuje SQL server ale používá jednouživatelskou lokální databázi MS SQL 2012 LocalDB, její stažení a instalace je nabídnuta samostatným instalačním programem pro každou verzi, lokální databáze vyžaduje minimálně Windows 7 a vyšší.

Upozornění: Lokální databáze má nižší výkon a pomalejší odezvu než SQL server. Rychlost (odezva) SQL serveru je závislá na kvalitě sítě, v případě umístění SQL serveru v internetu pak na kvalitě a rychlosti internetového připojení, které vy mělo mít vyrovnaný download/upload.