Opravy a servis hlavicka
podpora objednat
repairsevidence.com

Program slouží ke správě a vedení servisních zakázek (a)nebo reklamací. Je také nástupcem programu Jednoduché reklamace, lze jej použít i čistě pro vedení reklamací. Kromě toho obsahuje další funkce jako evidence zařízení s funkcí plánovaní servisního cyklu a servisní knížkou nebo modul zápůjčky, nabídky/objednávky, fakturace a skladová evidence. Program je navržen univerzálně, je použitelný v různých oborech (výpočetní technika, mobilní telefony, zahradní a lesnická technika, chladírenská technika, satelitní technika, solární systémy, opravy čerpadel, měřících přístrojů, auto/moto a další). Plnou verzi programu si pořídilo již více než 400 servisních firem z ČR a ze Slovenska. Program je připraven pro mezinárodní prostředí (podpora unicode s možností kompletní lokalizace). Jedna licence umožňuje provozovat neomezený počet instalací/uživatelů/databází v rámci firmy a je trvalá!

Opravy a servis 7 lokální databáze

Nesíťová verze pro jednoho uživatele, používá lokální databázi Microsoft SQL LocalDB. Vhodné také k vyzkoušení programu (nevyžaduje předem instalovaný SQL server).

demo je časově neomezené

Opravy a servis 7 SQL server

Síťová multilicence, neomezený počet instalací, uživatelů, databází. Umožňuje souběžnou práci více uživatelů se stejnou databází, může fungovat i jako portable. Používá databázi Microsoft SQL server.

demo je časově neomezené

Pro uživatele verze 6 síťová (SQL server) platí sleva 50% na zakoupení verze 7.
Pro uživatele verze 6 localDB platí sleva 30% na zakoupení verze 7 localDB.

Akce a slevy platí pro stávající uživatele pouze tehdy pokud mají uhrazenou fakturu/y ve splatnosti.

Hledá se seriózní zájemce o prodej licencí do zahraničí. Exluzivita pro vybraný jazykový region. Vysoké provize. Preferováni jsou zájemci z řad stávajících uživatelů programu. Příležitost zejména pro pc/it firmy. Bližší informace na info@opravyaservis.cz.